Fotogalerie: http://cpvkrnov.rajce.idnes.cz
PETŘÍK
Zdeněk (Muži B)
SLEZSKÝ
POHÁR
Cena Trispolu - 9 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 9 m.
Dohnalův nemoriál - 6 m.
Velká cena SPAC (etapák)
- 5 m.
Bělské okruhy - 11 m.
JESENICKÝ ŠNEK (Muži B)
SILNICE
Cena Trispolu - 2 m.
O Černého Mnicha - 1 m.
Na 11ku - 2 m.
Buldočí časovka - 3 m.
Železný Drak - 3 m.
Časovka na Skřítek - 1 m.
Okolo Vápenné - 2 m.
Celkově - 1 místo
MTB
Rychlebská 30 - 7 m.
MTB po Jesenické mag. - 2 m.
Šumná jízda - 1 m.
ČAs-OFF-ka na Šerák - 1m.
Zlatohorská časovka - 1 m.
O Cenu Rapotína - 4 m.
Zlatohorská mag. - 1 m.
Hornolipovská 25 - 1 m.
Celkově - 1 místo
OSTATNÍ
MTB Slezská harta 35km -3.m.
MTB Okolo Domoradovic -3.m.
MTB CMT Okolo Zlína - 6.m.
DAŇHEL Mojmír (muži D)
SLEZSKÝ
POHÁR
Cena Trispolu - 13 m.
Olšovské okruhy - 8 m.
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 16 m.
Ustroň (Polsko) - 8 m.
Bohumínská časovka - 2 m.
O cenu Krnova - 4 m.
Hora sv. Anny (Polsko) - DNF (řetěz)
Časovka
ArcelorMittal - 5 m.
Velká cena Lašska - 5 m.
Do vrchu Bahenec - 8 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 11 m.
Tour de Javorový - (závod
do vrchu) - 5 m.
Dohnalův nemoriál - 9 m.
Mezi ploty - 9 m.
Velká cena SPAC (etapák)
- 10 m.
MR SAC časovka - 14 m.
MR SAC silnice - 18 m.
GP Forman - 6. m.
Stonavská časovka - 6 m.
Mokrolazecká 60 - 3 m.
Memoriál J. Veselého (kriterium) - 6 m.
Paskovský kriťák - 6 m.
Bělské okruhy - 2 m.
Celkové pořadí - 6 místo
(Vrchař 8 m., sprinter 7 m., časovka 6 m.)
JESENICKÝ ŠNEK
Okolo Vápenné - 2 m.
DANĚČEK Pavel
SLEZSKÝ
POHÁR
Cena Trispolu - 2. m.
Olšovské okruhy - 2. m.
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 16 m.
Ustroň (Polsko) - 1 m.
Bohumínská časovka - 4 m.
O cenu Krnova - 3 m.
Hora sv. Anny (Polsko) - 1 m.
Velká cena Lašska - 3 m.
Do vrchu Bahenec - 2 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 2 m.
Tour de Javorový - (závod
do vrchu) - 2 m.
Dohnalův nemoriál - 2 m.
Mezi ploty - 2 m.
Velká cena SPAC (etapák)
- 3 m.
MR SAC silnice - 15 m.
GP Forman - 2. m.
Stonavská časovka - 6 m.
Mokrolazecká 60 - 1 m.
Memoriál J. Veselého (kriterium) - 5 m.
Paskovský kriťák - 5 m.
Bělské okruhy - 2 m.
Celkové pořadí - 1 místo
(Vrchař 2 m., sprinter 2 m., časovka 4 m.)
HALADUS Szymon (Junior)
SLEZSKÝ
POHÁR
Cena Trispolu - 6. m.
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 24 m.
Ustroň (Polsko) - 2 m.
Bohumínská časovka - 1 m.
O cenu Krnova - 5 m.
Hora sv. Anny (Polsko) - 5 m.
Časovka
ArcelorMittal - 2 m.
Velká cena Lašska - 1 m.
Do vrchu Bahenec - 3 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 8 m.
Tour de Javorový - (závod
do vrchu) - 5 m.
Dohnalův nemoriál - 5 m.
Mezi ploty - 14 m.
Velká cena SPAC (etapák)
- 5 m.
MR SAC časovka - 10 m.
MR SAC silnice - 6 m.
GP Forman - 9. m.
Stonavská časovka - 4 m.
Mokrolazecká 60 - 7 m.
Memoriál J. Veselého (kriterium) - 5 m.
Paskovský kriťák - 12 m.
Bělské okruhy - 6 m.
Celkové pořadí - 3. místo
(Vrchař 4 m., sprinter 4 m., časovka 3 m.)
DOHNAL
Blahoš (Muži C)
SLEZSKÝ POHÁR - silnice
Časovka
ArcelorMittal - 23 m.
Tour de Javorový - (závod
do vrchu)
Do vrchu Bahenec - 12 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 13 m.
MR SAC casovka - 36 m.
Bělské okruhy - 18 m.
Celkové pořadí - 30 místo
REICHEL
Sebastian (Muži
A)
SLEZSKÝ
POHÁR
DOHNALOVÁ
Jarka (Ženy)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena Trispolu - 6. m.
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 24 m.
O cenu Krnova - 4 m.
Časovka
ArcelorMittal - 2 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 3 m.
Tour de Javorový - (závod
do vrchu) - 1 m. (ženy B)
MR SAC časovka - 10 m.
MR SAC silnice - 4 m.
GP Forman - 10 m.
Stonavská časovka - 6 m.
Celkové pořadí - 3. místo (ženy B)
(Vrchař 6 m., sprinter 21 m., časovka 14 m.)
LANTOVÁ
Romana (Ženy)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Bohumínská časovka - 8 m.
Hora sv. Anny (Polsko) - 4 m. (ženy B)
Časovka
ArcelorMittal - 8 m.
Velká cena Lašska - 10 m.
Do vrchu Bahenec - 6 m.
Dohnalův nemoriál - 7 m.
Mezi ploty - 7 m.
Velká cena SPAC (etapák)
- 10 m.
MR SAC casovka - 13 m.
MR SAC silnice - 12 m.
Memoriál J. Veselého (kriterium) - 2 m. (ženy B)
Paskovský kriťák - 10 m.
Celkové pořadí - 2. místo (ženy B)
(Vrchař 8 m., sprinter 8 m., časovka 6 m.)
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR
Stonavská časovka (mistrovství kraje) - 3 m.
Do vrchu Bahenec - 5 m.
JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc - 2 m. (Ženy B)
Buldočí časovka -
2 m. (Ženy B)
Vidnava - 2 m.
(Ženy B)
DANĚČKOVÁ
Romana (Ženy)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice -
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 24 m.
Bohumínská časovka - 3 m.
Velká cena Lašska - 3 m.
Do vrchu Bahenec - 2 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 7 m.
Tour de Javorový - (závod
do vrchu) - 2 m. (ženy B)
Dohnalův nemoriál - 8 m.
Mezi ploty - 4 m.
Velká cena SPAC (etapák)
- 6 m.
GP Forman - 8. m.
Stonavská časovka - 5 m.
Memoriál J. Veselého (kriterium) - 7 m.
Paskovský kriťák - 3 m.
Bělské okruhy - 4 m.
Celkové pořadí - 3. místo (ženy A)
(Vrchař 1 m., sprinter 3 m., časovka 3 m.)
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR
O cenu města Petřvald - 3 místo
LANTOVÁ
Romana ml.
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice - kat.Ženy A
Cena Trispolu - DNF (přetržený řetěz)
Olšovské okruhy - 2. m.
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 24 m.
Ustroň (Polsko) - DNF
Bohumínská časovka - 4 m.
O cenu Krnova - 10 m.
Hora sv. Anny (Polsko) - 7 m.
Velká cena Lašska - 11 m.
Do vrchu Bahenec - 5 m.
Dohnalův nemoriál - 2 m.
Mezi ploty - 8 m.
Velká cena SPAC (etapák)
- 12 m.
MR SAC casovka - 14 m.
Stonavská časovka - 10 m.
Memoriál J. Veselého (kriterium) - 4 m.
Paskovský kriťák - 13 m.
Celkové pořadí - 4. místo (ženy A)
(Vrchař 16 m., sprinter 5 m., časovka 5 m.)
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR - silnice
Stonavská časovka (mistrovství kraje) - 1 m.
Do vrchu Bahenec - 1 m.
Petřvald - 1 m.
Celkové pořadí - 1. místo JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc - 1 m. (Ženy A)
Buldočí časovka -
2 m. (Ženy A)
Vidnava - 6 m.
(Ženy A)
ŠTEFELA
Jan - (st.žák)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Do vrchu Bahenec - 2 m.
O cenu Krnova - 3 m.
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR - silnice - st.žáci
Stonavská časovka (mistrovství kraje) - 5 m.
Do vrchu Bahenec - 2 m.
-----------------------------------------
DRUŽSTVA:
SLEZSKÝ POHÁR - 3 místo
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR:
- Družstvo juniorek a juniorů - 2. místo
- Družstvo žáků - 4 m.
-------------------------------------
MTB
ŠVIHEL Mirek (kat
30+) - MTB
12-hodinovka Podlesi-Lavky, www.x-sports.cz
Kvůli padu jsem skončil už po 9:15 hod, 186 km/4400 m: 17. abs / 10. M40
Poruba bajk
68 km: 80.abs / v kat. M40 20.místo
Author
ŠELA marathon www.selasport.cz
(po fatalni závadě řazení na 20.km): 268. abs / 57. v kat. M40
Beskidy MTB Trophy, www.mtbtrophy.com - 4 denní etapový MTB závod
celkem 294 km / 9800 m., - 123. místo absolutně, 62. m. v kategorii M31-40
OBR Drásal, 175 km / 5100 v.m.,
66. m. absolutně / 19. m. v kategorii M40 Po 2. měsíční zdravotní pauze:
Rallye Sudety, 116 km / 3500 m: 205. m. absolutně / 62. m. v kategorii M40
12-hod NoLimit, Radun: 19 kol, 225 km / 4500 m: 13. m. absolutně, 2. m. v kat. M40 ŠVIHELOVÁ Kateřina 12-hod Podlesi lavky: 4.m / Z1 (10 kol, 93 km / 2200 m) 12-hod NoLimit (Radun): 4.m / štafety mix (14 kol, 168km / 3360 m)
TRIATLON
ROMÁNKOVÁ
Anna (1956)
ROMÁNEK Zdeněk (1945)
MLÁDEŽ
ULMAN
Josef (kat. B)
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR
Stonavská časovka (mistrovství kraje) - 7 m.
Petřvald - 10 m.
JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc - 4 m.
Buldočí časovka -
6 m.
Vidnava - 8 m.
BABY SPAC
GP Forman - 8 m.
STŘÍŽ
Matyáš (kat. B)
MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR
Stonavská časovka (mistrovství kraje) - 5 m.
JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc - 3 m.
Buldočí časovka -
4 m.
BABY SPAC
GP Forman - 5 m.
Paskovský kriťák - 5 m.
ŠPOK
Buldočí časovka -
3 m.
BABY SPAC
GP Forman - 4 m.
ŠVIHELOVÁ Michaela
Dětské závody Krnov: 2 m.
Dětský Author Šela maraton: 14 m.
Silesia maratonek: 9 m.
Junior Drásal: 10.m
ŠVIHELOVÁ Viktorie
Dětský Author Šela maraton: 9.m
Silesia maratonek: 5.m
Junior Drásal: 6.m
LANTOVÁ
Zuzana - žačka
JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc - 4 m.
Buldočí časovka -
9 m.
BABY SPAC
GP Forman - 4 m.
Memoriál J. Veselého (kriterium) - 6 m.
Paskovský kriťák - 6 m
|