Cyklistika pro všechny - diskusní fórum pro příznivce cyklistiky

Toto je fórum webu www.cyklistikakrnov.com
Právě je 07 Čer 2023 08:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Cyklistika pro všechny - diskusní fórum pro příznivce cyklistiky - Podmínky pro užívání

Svým přístupem na "Cyklistika pro všechny - diskusní fórum pro příznivce cyklistiky" (dále "my", "naše", "nám", "Cyklistika pro všechny - diskusní fórum pro příznivce cyklistiky", "http://www.cyklistikakrnov.com/forum"), souhlasíte s následujícími podmínkami. Pokud nesouhlasíte, neprodleně opusťte "Cyklistika pro všechny - diskusní fórum pro příznivce cyklistiky", nevstupujte na něj a nepoužívejte ho. Vyhrazujeme si právo tyto podmínky kdykoliv změnit a učiníme vše potřebné pro to, abychom vás o této změně informovali. Přesto je rozumné tyto Podmínky průběžně sledovat, vzhledem k tomu, že používáním "Cyklistika pro všechny - diskusní fórum pro příznivce cyklistiky" s nimi souhlasíte.

Naše fóra beží na systému phpBB (dále "oni", "jim", "jejich", "phpBB software", "www.phpbb.com", "phpBB Group", "phpBB Teams"), což je řešení internetového fóra, vydaného pod licencí "General Public License" (dále "GPL") a je možno jej stáhnout z www.phpbb.com. phpBB software jen zprostředkovává internetové diskuze a GPL jim přísně zakazuje, co my povolujeme a/nebo zakazujeme jako přípustný obsah a chování. Pro další informace o phpBB navštivte: http://www.phpbb.com/.

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, obscením, vulgárním, vyhrožujícím, sexuálně orientovaným nebo jakýmkoliv jiným materiálem, který by mohl porušovat platné zákony ve vaší zemi, v zemi, kde sídlí "Cyklistika pro všechny - diskusní fórum pro příznivce cyklistiky", nebo platné mezinárodní právo. Tato činnost může vést k okamžitému a trvalému vykázání z fóra a/nebo upozornění vašeho poskytovale internetových služeb(ISP) na vaši činnost, pokud bude uznáno za nutné. IP adresy všech příspěvků jsou ukládány pro případné uplatnění těchto opatření. Souhlastíte s tím, že "Cyklistika pro všechny - diskusní fórum pro příznivce cyklistiky" má právo odstranit, upravit, přesunout nebo uzamknout jakékoliv témata, pokud to bude považovat za nutné. Jako uživatel souhlasíte se všemi údaji uloženými v databázi. Přestože "Cyklistika pro všechny - diskusní fórum pro příznivce cyklistiky" ani phpBB neposkytne tyto informace třetí straně nebo cizím osobám, nepřebírá "Cyklistika pro všechny - diskusní fórum pro příznivce cyklistiky" ani phpBB zodpovědnost za jakýkoliv pokus o vniknutí do systému, který by mohl vést ke kompromitaci těchto dat.

cron
Jste na webu www.cyklistikakrnov.com
Administrace a tech. podpora www.krnov-info.cz - inzerce i pro cyklisty
www.krnov-info.cz
Powered by phpBB
© 2007TOPlist