Cyklistika pro všechny - diskusní fórum pro příznivce cyklistiky

Toto je fórum webu www.cyklistikakrnov.com
Právě je 18 Dub 2014 13:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Jeli jste Panevropskou stezku?
Ano, stálo to za to 26%  26%  [ 5 ]
Ano, ale nebyli jsme spokojeni 0%  0%  [ 0 ]
Ne, ale máme ji v plánu 68%  68%  [ 13 ]
Ne, neláká mě 5%  5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 19
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Panevropská stezka
OdeslatNapsal: 08 Úno 2009 12:19 
Administrátor

Máte-li připomínky, náměty, zkušenosti, či cokoliv jiného napište nám
článek najdete zde: http://www.cyklistikakrnov.com/Cyklotrasy/stezka-panevropska-praha-pariz.html

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku: Re: Panevropská stezka
OdeslatNapsal: 14 Úno 2009 23:51 
Ahoj, koukám, že jste pekelně rychlí a přidali mé mapy, ještě než jsem tady stihl napsat Pro zájemce uvedu, že mimo map na bikemap.net jsem sepsal i průvodce (+cestopis) viz http://kytarovenebe.cz/cesty/panevropska-cyklostezka/[/url] doufám, že vám pomůže

OdeslatNapsal: 14 Úno 2009 23:53 
V červenci a začátkem srpna jsem projel trasu Bělá n. Radbůzou - Paříž. Svůj deník se zážitky z cesty mám na adrese: http://www.george-korba.tym.cz/ v sekci fotky v daném albumu. Rád se na dotaz podělím se zkušenostmi z cesty. Stačí napsat na mejla, kt. naleznete na webu. Cestu doporučuju každému, je to prostě paráda. Uděláte si uplně jiný pohled na danou zemi, než je z auta či z turistiky

OdeslatNapsal: 14 Úno 2009 23:54 
Ahoj, v létě 2008 jsme podnikli tenhle super výlet s manželem, pojali jsme to jako svatební cestu....nebyla to sice svatebení cesta jako taková...ale byl to bezvadný zážitek...jeli jsme na horských kolech, s plnou zátěží, vezli jsme si s sebou většinu jídla, stan, spacáky a všechno potřebný. Jeli jsme na horských kolech, takže jsme byli trochu pomalejší...trvalo nám to 15,5dne. Z 99.9% jsme spali mimo kempy - v Čechách, v Německu i ve Francii, nikde nebyl žádný problém. Komukoliv poskytneme informace o naší cestě. Klíďo napište na alzbeta.kotkova@centrum.cz.

OdeslatNapsal: 14 Úno 2009 23:54 
Zdar!Tak jsem se vratil z výletu do Paříže jel jsem celou cestu tam na kole je to svelej výlet můžu doporučit .hlavne v nemecku je krasna priroda a taky krasne cesty...Jinak to stanovani v nemecku a francii bych mimo kempy moc nedoporucoval je to docela hazard.pokud mate trochu lepsi kolo jako jsem mel ja nez mi jej ukradli v Parizi tak jej radej nikde nenechavejte bez dozoru a nebo poradnej zamek nejlíp kovovej.kdyby se nekdo chtel dovedet vic klidne piste na mail misaxx@seznam.cz.zatim Michal

OdeslatNapsal: 28 Úno 2009 21:41 
Praha Hořovice ze Smichova klasicky podle Berounky do Zadní Třebáně a pak nahoru do Svinař a rovně přes všechnyvesničky až do Hořovic, je to značené jako cyklotrása a až na úsek Lochovice-Hořovice je to vcelku v pohodě Lochovice Hořovice je frekventovanější...pokud se jede do práce doporučuji se zastavit v Mokropsích v pekárně pro chleba k svačině :-)

Předmět příspěvku: Re: Panevropská stezka na inline bruslích
OdeslatNapsal: 16 Bře 2009 14:20 
Ahoj, mám dotaz: dá se jet po stezce na inline bruslích? Na fotkách jsem viděl nějakou šotolinovou cestu...a to není dobré :))

díky Honza

OdeslatNapsal: 16 Bře 2009 21:03 
Administrátor

Záleží jaký úsek chceš jet. Úsek ve středočeském kraji je špatný, lepší je to na Plzeňsku. Ale v Německu vede cesta z Neustadtu po bývalé železniční trati po cyklostezce Bockl-Radweg (54 km) a povrch je zde velice dobrý. Dále vede cesta po různých cyklotrasách, ale povrch bude asi různý, a ve Francii se jede prakticky po silnicích, takže tam určitě ne

Profil Poslat soukromou zprávu  

Předmět příspěvku: Re: Panevropská stezka na inline bruslích
OdeslatNapsal: 03 Dub 2009 21:41 
Honza napsal:
Ahoj, mám dotaz: dá se jet po stezce na inline bruslích? Na fotkách jsem viděl nějakou šotolinovou cestu...a to není dobré :))

díky Honza

Ahoj,

jak píše Petr, záleží kudy. Co se týče Německa, tak jsou tam občas přímo kombinované stezky pro kola i inlinisty (viděl jsem tam i jednoho závodníka, co si to fičel skoro nadzvukově :)). Na Bockl radweg bych byl ale opatrný. Občas zmizel asfalt a přišel zpevněný lesní povrch, který je na kolo super, ale na brusle by to nebylo.

OdeslatNapsal: 10 Čer 2009 05:04 
Díky moc za odpověď!!

Petr:Admin napsal:
Záleží jaký úsek chceš jet. Úsek ve středočeském kraji je špatný, lepší je to na Plzeňsku. Ale v Německu vede cesta z Neustadtu po bývalé železniční trati po cyklostezce Bockl-Radweg (54 km) a povrch je zde velice dobrý. Dále vede cesta po různých cyklotrasách, ale povrch bude asi různý, a ve Francii se jede prakticky po silnicích, takže tam určitě ne

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 15 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]