CO MI PADLO DO OKA - 2                                   1, 3

 CYKLO STAR - původní - méně perlivý - přípravek je prověřen a používán mechaniky řady renomovaných cyklistických stájí. Také rekreační cyklisté již tento prostředek řadí, i vzhledem k ceně, k jednomu z nejlepších na našem trhu

Nový prostředek je upraven tak, že bylo využito již známých účinků pěny. Pro servisní a opravárenskou činnost  a pro pračky na řetězy se doporučuje použít méně pěnivou verzi Staru - Cyklo

Více zde www.everstar.cz

CYKLO STAR
Popis: Odstraňuje nečistoty a mastnotu z povrchu jízdních kol.
Použití: Aktivní pěnu naneste pomocí rozprašovače na znečištěná místa /přesmykače,šlapky,středy a rám/. Pěnu nechte působit nebo ji rozetřete štětcem, případně hadrem. Po cca 30 sec opláchněte vodou. U silně znečištěných míst postup opakujte. Po umytí konzervujte doporučenými mazadly.
Cena: 43.50 Kč bez DPH - 0,5 l s rozprašov. 
49.60 Kč bez DPH - 1 l náhradní náplň
241.60 Kč bez DPH - 5 l kanystr
475.70 Kč bez DPH - 10 l kanystr
CYKLO STAR - extra pěnivý
Popis:
Odstraňuje nečistoty a mastnotu z povrchu jízdních kol.
Použití: Aktivní pěnu naneste pomocí rozprašovače na znečištěná místa /přesmykače,šlapky,středy a rám/. Pěnu nechte působit nebo ji rozetřete štětcem, případně hadrem. Po cca 30 sec opláchněte vodou. U silně znečištěných míst postup opakujte. Po umytí konzervujte doporučenými mazadly.
Cena: 43.50 Kč bez DPH - 0,5 l s rozprašov. 
49.60 Kč bez DPH - 1 l náhradní náplň
241.60 Kč bez DPH - 5 l kanystr
475.70 Kč bez DPH - 10 l kanystr
 LED svítilny od firmy D-Comfort více zde www.d-comfort.cz/...
Všechny tyto lampičky se vyznačují vysokou životností. Je to dáno tím, že jako zdroj světla mají polovodičové supersvítivé diody, které mají mnohonásobně nižší spotřebu a vyšší životnost než klasické žárovky
Většina lampiček je v kovovém pouzdře který se velmi dobře drží a je odolný vůči nárazu a prachu
Napájení je u všech pomocí standardních AAA, nebo AA baterií. Kromě klíčenky. Ta je napájena klasickou baterii 2016 která je k dostání v každé elektroprodejně.
 Světla Blackburn více zde www.progresscycle.cz/...
Mars 3.0
Mars má uvnitř elegantně tvarovaného a vodotěsného těla sedm vysoce svítivých červených LED diod.
Tvarované sklíčko zvětšuje vzdálenost, na kterou je světlo vidět a dvojice bočních diod zajišťuje vaši viditelnost v úhlu 180°.
Mars je připraven na 50 hodin stálého svícení nebo na 150 hodin blikání. 
Mars je zcela vodotěsný. Cena 290 Kč
Quadrant
Vysoce výkonné přední světlo se čtyřmi supersvítivými diodami. Dvě bílé opticky zesilované střední diody svítí před vás, zatímco dvě boční se starají o osvětlení do stran a vaši viditelnost v úhlu 180°.
Quadrant vydrží 110 hodin provozu stálého svícení a 300hodin blikání
Quadrant je zcela vodotěsný. Cena 490 Kč
System X
Nová generace světel pro cyklistiku. Využívá naprosto nový neobyčejně efektivní světelný zdroj LUXEON s kapacitou 85 lumenů (odpovídající přibližně 12 w halogenové žárovce) jasného modrobílého světla. Systém reguluje množství proudu dodávaného baterií, takže světla mají stejnou intenzitu až do vybití baterie. Světelné zdroje Luxeon jsou velice účinné, takže na jedno nabití vydrží při plném výkonu obou světel  (výkon 170 lumenů) 3,5 hodin a více než 20hodin při výkonu sníženém o 30%.  Světelné zdroje LUXEON  mají průměrnou životnost 50 000 hodin a jsou odolné proti nárazům a odpovídá německé normě vodotěsnosti IPX7. Baterii je možno dobít  během 3,5 hodin a je vybavena světelným indikátorem stavu proudu. Dobíječ je zkonstruován tak , že v něm baterii necháváme trvale. Po plném dobití baterie dobíječ vypne a baterii po určitých intervalech opětovně testuje  a dobíjí. 
    Světla Sigma více zde www.sigmasport.com/...
Supraled novinka 2006

Vysoce výkonná LED, doba svícení asi 8 hodin, při neměnné intenzitě světla až 12 luxů)

Ochrana proti stříkající vodě, nastavitelný držák, baterie 5*AA, osvětlení 1 výkonná LED

Vario - novinka 2006
Halogenová svítilna, kterou lze automaticky přepínat z dynama ma provoz baterie a která má připojení k zadní svítilně. Díky parkovacímu světlu ve spojení s akumulátorem NIPACK je zaručena bezpečnost cyklisty, doba svícení v provozu pouze s akumulátorem NIPACK je až 10 hodin. 

Vodotěsná, nastavitelný držák, baterie Dynamo/NIPACK, osvětlení HS 3/2,34W

Micro W/R - novinka 2006

Mnohostranné LED svítilny jsou k dostání s býlími nebo červenými LED a dosahují díky své speciální optice enormní svítivost. Doba svícení až 30 hodin.

Ochrana proti stříkající vodě, baterie 2* CR 2032, osvětlení 1 LED

Blade

Vyjímečná diodová navigační světla. Blade nezaujmesvým tvarem, ale také 0 180°otočitelným tělem svítilny. Dlouhá doba svícení až 120hod., režim svícení nebo blikání. Tělo svítilny lze snadno odejmout.

Ochrana proti stříkající vodě, baterie 3*AA, osvětlení 3 LED

Mirage EVO + EVO X PRO - Top model firmy

Kompletní sada se skládá z 5 watt / 20 lux světla a přídavného dálkového 20 watt / 60 lux reflektoru, vysocevýkonného akkumulátoru Nipack, nabíječky a držáku na řidítka i helmu. Doba svícení až 4 hodiny s akumulátorem NIPACK. Vodovzdorné, indikátor baterie.

Mirage EVO - s technikou 5 watty a více než 20 luxy je jedním z nejjasnějších halogenových světlometů
Mirage EVO X - svítí v tmavé noci s 10watty a 60 luxy (funkce ztlumení z 10W na 5W)