SPORTOVNÍ A REKREAČNÍ OBJEKTY V KRNOVSKÉM REGIONU

ÚVOD / UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ / ZAJÍMAVOSTI A PAMÁTKY
SPORTOVNÍ OBJEKTY(

- KRNOV - krytý zimní stadion, krytý plavecký bazén (otevřen od září do června. V areálu je rovněž možnost rehabilitací, masáží, masážních koupelí, sauny, solária apod.), koupaliště(50X35m) s hřištěm pro beach volejbal a minigolf, fotbalová hřiště, atletický stadion , squashové centrum, bowling (info2), lanové centrum, venkovní umělá horolezecká stěna, fitness centra, spinning centra, venkovní centrum v Krnově Kostelci pro basketbal, volejbal, nohejbal, freestyle (s asfaltovým povrchem), tělocvičny, sportovní letiště Aeroklubu Krnov, kondiční cyklotrasy na Cvilíně, lyžařský vlek, Jachting-vodní plocha- Petrův rybník(v létě také možnost koupání), in-line hřiště - freestyle, skateboarding, (Bruntálská ul.za sportovní halou. Např. banková, radiusová stěna, grind box, pyramida,...Vstupné 10kč/den)

Otevírací doba bazénu a ledové plochy v Krnově / Oznámení a Sportovní akce v Krnově

- MIKROREGION KRNOVSKO:  
- koupaliště - Bohušov, Osoblaha, Úvalno(25,5X 16.5 m, FOTO)
, Město Albrechtice
- tenisové kurty - Bohušov, Jindřichov, Lichnov, Osoblaha, Petrovice, Slezské Rudoltice, Třemešná
- volejbalová hřiště - Bohušov, Holčovice, Osoblaha, Rusín, Slezské Rudoltice 
- fotbalová hřiště - Bohušov, Brantice, Býkov - Láryšov, Čaková, Dívčí Hrad, Heřmanovice, Hlinka, Holčovice, Janov, Jindřichov, Krasov, Liptaň, Město Albrechtice, Osoblaha, Rusín, Slezské Pavlovice, Slezské Rudoltice, Třemešná, Úvalno, Zátor
- tělocvičny - Janov, Jindřichov, Lichnov, Liptaň, Město Albrechtice, Osoblaha, Úvalno 
- fitness centra - Heřmanovice, Holčovice
- lyžařské vleky - Holčovice, Hošťálkovy-Vraclávek, Liptaň, Petrovice
- půjčovny kol (Holčovice), 
- kuželna - Slezské Rudoltice 
- sportovní středisko - Vysoká
- koně - Krásné Loučky, M.Albrechtice,- projížďky na koních a ponících pro úplné začátečníky, jakož i parkurové disciplíny pro pokročilejší jezdce). Hynčice-Ranč Solný potok(možnost absolvování agroturisticiých tras na koních na jeden nebo i více dnů, kurzy výuky jízdy na koních, dětské pobytové akce s putováním s koňmi po okolních farmách

  REKREAČNÍ OBJEKTY

Osoblaha - rekreační areál s koupalištěm - Koupaliště v krásném prostředí přírodního parku je lákadlem pro návštěvníky nejen z České republiky, ale rovněž ze sousedního Polska. K dispozici jsou zde tenisové kurty, fotbalové a volejbalové hřiště. Areál doplňuje kemp, kde je možné ubytování jak v chatkách, tak ve stanech.
Bohušov - rekreační areál u rybníka - Přírodní rybník s možností koupání v krásném lesnatém prostředí je atraktivním cílem nejen pro rybáře, ale také pro pěší turisty a cykloturisty. V těsné blízkosti se nachází rekreační areál s tenisovými kurty, volejbalovým a fotbalovým hřištěm a kempem.
Holčovice Spálené - lyžařský vlek u penzionu Zamo, rekreační středisko Zdravý vzduch
Holčovice - penzion Lesní zátiší
Hynčice - Ranč Solný potok (areál provozuje eko-agroturistiku, několikadenní výlet do Jeseníků na koních, letní a jarní pobytové tábory dětí)

Pietrowice(Polsko) – kemp I. kategorie (kousek za hranicemi na Glubczyce) Info+foto(en)

Všechna Sportovní zařízení a sportovní vyžití pro veřejnost najdete zde www.krnov.cz/...
     

  Zde můžete napsat vaše připomínky, náměty, ...