LANT
Antonín (1994)
(Junior)
Slezský pohár - celkově 8. místo
Cena Trispolu 29.4.- 3. místo
Časovka ArcelorMittal 13.5. - 1. místo
O cenu Krnova 27.5. - 4. místo
Hodinovka 3.6. - 1. místo
Grand Prix Forman 5.8. - 1. místo
JESENICKÝ
ŠNEK - celkově 3.místo
1.5. Vidnava - 10. místo
22.7. Vidnavské okruhy (opačně) - 1. místo
MSSC
- silnice - 2-násobný mistr kraje pro rok 2012
!!!
O pohár starosty města Orlové - 2. místo
Krajský přebor MSSC jednotlivců na silnici pro rok 2012 - 1.místo
Krajský přebor časovka jednotlivců pro rok 2012 - 1.místo
Okružní závod pod zámečkem - 1. místo
Dětmarovice - 1. místo
Český pohár - 14. místo celkově
ČP pohár mládeže Praha-Strahov časovka - 5. místo
ČP pohár mládeže Praha-Strahov silnice - 13. místo
MČR časovka dvojic - 3. místo
Regionem Orlicka Lanškroun - 46, 51, 15, 36 Celkově 35 . místo
MČR časovka družstev - 3. místo
Okruhy Jablonecka - 16. místo
VC Kores Strmilov - 23. místo
MČR junioři - 8. místo
O pohár hotelu Artaban Žirovnice - 9. místo
Velká cena města Olomouce - časovka do vrchu - 12. místo
Velká cena města Olomouce - silnice - 21. místo
Velká cena města Olomouce - kriterium - 12. místo
Kyjov kritérium - 7. místo
ČPM časovka - 20. místo
Memoriál J. Menharta a L. Hellera - 29. místo
LANTOVÁ
Romana ml.
(1997) (Kadetka)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice, ženy A - celkově 13. místo
Cena Trispolu 29.4.- 5. místo
Časovka ArcelorMittal 13.5. - 4. místo
O cenu Krnova 27.5. - 2. místo
Hodinovka 3.6. - 7. místo
Trofeo Cinelli 16.6. - 9. místo
Grand Prix Forman 5.8. - 9. místo
Stonavská časovka 12.8. - DNF
JESENICKÝ
ŠNEK - celkově 3. místo
1.5. Vidnava - 2. místo
22.7. Vidnavské okruhy (opačně) - 1. místo
MSSC
- silnice
O pohár starosty města Orlové - 3. místo
Krajský přebor MSSC jednotlivců na silnici pro rok 2012 - 4.místo
Krajský přebor časovka jednotlivců pro rok 2012 - 4. místo
Dětmarovice - 2. místo
Český pohár - 14. místo celkově
ČP pohár mládeže Praha-Strahov časovka - 10. místo
MČR kadetky - 17. místo
MČR časovka dvojic - 9. místo
MČR jednotlivců - 19. místo
O pohár hotelu Artaban Žirovnice - 13. místo
Velká cena města Olomouce - časovka do vrchu - 19. místo
Velká cena města Olomouce - silnice - 20. místo
Velká cena města Olomouce - kriterium - 17. místo
ŠVIHEL
Mirek (kat
30+)
ŠkodaBike
Marathon 28.4.12 www.skodabike.cz/ostrava
68 km - celkově 60 m., v kategorii 26. místo
Author
ŠELA marathon 5.5.2012
www.selasport.cz
93
km - celkově 201 m., v kategorii 77. místo
Silesia Merida maraton: 39.abs, 18.kat., silesia.opava.cz
Rychleby MTB Challenge: 14.abs, 11.kat., www.rychlebskestezky.cz
Beskidy MTB Trophy: celkově po 4 etapách (300 km, 10000 v.m.)
85.abs,
36.kat., www.mtbtrophy.com
MTB Trilogy: celkově po prologu a 3 etapách (240 km, 6700 m) 58. abs a
26. v kategorii, www.mtbtrilogy.cz
Specialized Rallye Sudety: 115 km / 3200 m, 118. abs, 61. kat,
www.redpointteam.cz
12-hodin NoLimit: 21 kol, 250 km / 4600 m, 11.abs, 4.kat, www.nolimitbiketeam.cz
Hrouzovka MTB - 7. místo
REICHEL Sebastian
(Junior)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice celkově 3. místo
Cena Trispolu 29.4.- 4. místo
Časovka ArcelorMittal 13.5. - 5. místo
O cenu Krnova 27.5. - 11. místo
Hodinovka 3.6. - 5. místo
Tour de Sádek 9.6. - 2. místo
Trofeo Cinelli 16.6. - DNF
O Cenu Continentalu Frenštát p.R. 23.6. - 3. místo
Grand Prix Forman 5.8. - 6. místo
Velká cena Lašska 19.8. - 2. místo
Mokrolezecká 60 25.8 - 5. místo
Bělské okruhy 5.9. - 4. místo
Memoriál A.Dohnala 15.9. - 6. místo
O pohár obce Krásná 23.9. - 2.místo
MSSC
Krajský přebor časovka jednotlivců pro rok 2012 - 5.místo
Okružní závod pod zámečkem - DNF
Český pohár
Regionem Orlicka Lanškroun - 51, 51, 55, 55 Celkově 61 . místo
DOHNAL
Blahuš (Muži C)
SLEZSKÝ POHÁR - silnice - celkově 20. místo
Slezský pohár -sk. C - 20. místo celkově
Cena Trispolu 29.4.- 12. místo
Stonavská časovka 12.8. - 16. místo
Mokrolezecká 60 25.8 - 12. místo
O pohár obce Krásná 23.9. - 14.místo
Nova Author Cup - MTB
V kategorii Muži A 213. místo
DOHNALOVÁ
Jarka (Ženy B)
SLEZSKÝ POHÁR - silnice - celkově 3. místo
Cena Trispolu 29.4.- 3. místo
Časovka ArcelorMittal 13.5. - 3. místo
O cenu Krnova 27.5. - 6. místo
Hodinovka 3.6. - 4. místo
Tour de Sádek 9.6. - 5. místo
O Cenu Continentalu Frenštát p.R. 23.6. - 4. místo
Tour de Javorový 24.6. - 2. místo
Grand Prix Forman 5.8. - 4. místo
Stonavská časovka 12.8. - 5. místo
Velká cena Lašska 19.8. - 2. místo
Mokrolezecká 60 25.8 - 3. místo
Bělské okruhy 5.9. - 3. místo
Memoriál A.Dohnala 15.9. - 2. místo
O pohár obce Krásná 23.9. - 2. místo
Nova Author Cup - MTB
V kategorii Ženy A 43. místo Hrouzovka MTB - 4. místo
LANTOVÁ
Romana (Ženy
B)
SLEZSKÝ POHÁR - silnice, celkově 7. místo
Cena Trispolu 29.4.- 7. místo
Časovka ArcelorMittal 13.5. - 6. místo
O cenu Krnova 27.5. - 7. místo
Hodinovka 3.6. - 6. místo
Trofeo Cinelli 16.6. - 6. místo
Grand Prix Forman 5.8. - 7. místo
JESENICKÝ
ŠNEK - celkově 6. místo
1.5. Vidnava - 5. místo
22.7. Vidnavské okruhy (opačně) - 5. místo
RYCHTA
Otmar (Muži E)
SLEZSKÝ POHÁR - silnice - celkově 27. místo
Cena Trispolu 29.4.- 8. místo
O Cenu Continentalu Frenštát p.R. 23.6. - 11. místo
Okolo Slezské Harty - 4. místo
MITUROVÁ Alžběta - žačka
JESENICKÝ ŠNEK - celkově 3. místo
1.5. Vidnava - 6. místo
24.6. Buldočí časovka - 4. místo
22.7. Vidnavské okruhy (opačně) - 3. místo
Hrouzovka MTB - 1. Místo
Krnovský cyklokros - 1. místo
VC LOKO Krnov v cyklokrosu - 3. místo
SLEZSKÝ POHÁR
O cenu Krnova 27.5. - 3. místo
ŠTEFELA Jan - ml.žák
Hrouzovka MTB - 1. Místo
Krnovský cyklokros - 2. místo
VC LOKO Krnov v cyklokrosu - 12. místo
HRADEČNÝ Jan - ml.žák
Hrouzovka MTB - 2. Místo
Krnovský cyklokros - 1. místo
TIHLAŘÍK Stanislav
O cenu Krnova 27.5. - 13. místo
Rychlebská 30 MTB 8.5.
Rychta Daniel - 58. místo
Mikeska Petr - 81. místo
Motl Vladimír - 85 místo
Motlová Michaela - 9. místo
Jesenický šnek - silnice: 9. místo v družstvech
Slezský pohár - silnice: 13. místo v družstvech
|