KALENDÁŘ

  POČÍTADLA
TOPlist

ÚČAST NA ZÁVODECH V ROCE 2016

Účast na závodech v roce 2015 zde...,2014 zde..., 2013 - zde...
2012 Zde..., 2011 Zde.., 2010 Zde..., 2009 Zde..., 2008 Zde..., 2007 Zde...

Celkové výsledky Slezského poháru 2016
1. místo: Pavel Daněček, Szymon Haładus, Zuzana Lantová, 
2. místo Piotr Chodyniecki, Jarka Dohnalová
3. místo Romana Lantová st., 
4. místo R.Lantová ml., Mojmír Daňhel. Matyáš Stříž
6. místo Josef Ulman
11. místo Zdeněk Petřík
Ve vrchařské soutěži
1. Jarka Dohnalová, Pavel Daněček, Zdeněk Petřík
2. Piotr Chodyniecki
3. Szymon Haładus, 
4. Mojmír Daňhel
Nejlepší časovkář
1. Szymon Haładus
2. Piotr Chodyniecki
3. Jarka Dohnalová
4. Pavel Daněček, Mojmír Daňhel

V pořadí družstev jsme skončili na vynikajícím 3 místě z 25 družstev a
Pavel Daněček se stal absolutním vítězem napříč kategoriemi !!!

Fotogalerie: http://cpvkrnov.rajce.idnes.cz

PETŘÍK Zdeněk (Muži B)
Trikot nejlepšího vrchaře SPAC.

1.Místo Absolutně MTB JŠ

1.Místo silnice JŠ

3.Místo Šumperský pohár v MTB

jednotlivé závody jen ty nej výsledky:¨

SLEZSKÝ POHÁR
Etapák = 3.
Bahenec = 2.
Javorový = 3.
Cena Continentalu - Pustevny = 5.
Stonavská časovka = 4.
Mokrolazecká 60 = 6.
O cenu Krnova = 7.

Mistrovství Olomouckého kraje, silnice Okolo Zlatých Hor = 1.

JESENICKÝ ŠNEK
MTB Šumná jízda 1.
MTB Časoffka Šerák 1.
MTB Hornolipovská 30, 1.
MTB Zlatohorská Magistrála 1.
MTB Ramzovský maraton 1.
MTB Rapotín 2.
MTB Českopetrovická Kolná 2.

Silnice Mistrovství Vrbna 1.
Silnice Na 11, 1.
Černého Mnicha 1.
Silnice časovka na skřítek 4.

V rámci Šumperského poháru:
MTB Leština maraton, 2.
MTB Rábl Cup, 3.
MTB Mohelnický půl maraton 2.
MTB Šumperská šasovka 2.
MTB Časovka na Háj 2.

OSTATNÍ
MTB Bělský okruh 1.
MTB Slezská Harta 4.

DAŇHEL Mojmír (muži D)

SLEZSKÝ POHÁR
Cena Trispolu -

Olšovské okruhy -
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) -
Ustroň (Polsko) -
Bohumínská časovka -
O cenu Krnova -
Hora sv. Anny (Polsko) -
Časovka ArcelorMittal -
Velká cena Lašska -
Do vrchu Bahenec -
Cena Continentalu Frenštát p.R. -
Tour de Javorový - (závod do vrchu) -
Dohnalův nemoriál -
Mezi ploty -
Velká cena SPAC (etapák) -
MR SAC časovka -
MR SAC silnice -
GP Forman -
Stonavská časovka -
Mokrolazecká 60 -
Memoriál J. Veselého (kriterium) -

Paskovský kriťák -
Bělské okruhy -


Celkové pořadí -

JESENICKÝ ŠNEK
Okolo Vápenné -


DANĚČEK Pavel

SLEZSKÝ POHÁR
Cena Trispolu -

Olšovské okruhy -
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev)
Ustroň (Polsko) -
Bohumínská časovka -
O cenu Krnova -
Hora sv. Anny (Polsko) -
Velká cena Lašska -
Do vrchu Bahenec -
Cena Continentalu Frenštát p.R. -
Tour de Javorový - (závod do vrchu) -
Dohnalův nemoriál -
Mezi ploty -
Velká cena SPAC (etapák) -
MR SAC silnice -
GP Forman -
Stonavská časovka -
Mokrolazecká 60 -
Memoriál J. Veselého (kriterium) -
Paskovský kriťák -
Bělské okruhy -

Celkové pořadí -
(Vrchař ., sprinter., časovka .)

HALADUS Szymon (Junior)

SLEZSKÝ POHÁR
Cena Trispolu -

Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) -
Ustroň (Polsko) -
Bohumínská časovka -
O cenu Krnova -
Hora sv. Anny (Polsko) -
Časovka ArcelorMittal -
Velká cena Lašska -
Do vrchu Bahenec -
Cena Continentalu Frenštát p.R. -
Tour de Javorový - (závod do vrchu) -
Dohnalův nemoriál -
Mezi ploty -
Velká cena SPAC (etapák) -
MR SAC časovka -
MR SAC silnice -
GP Forman -
Stonavská časovka -
Mokrolazecká 60 -
Memoriál J. Veselého (kriterium) -
Paskovský kriťák -
Bělské okruhy -

Celkové pořadí -
(Vrchař, sprinter , časovka)

DOHNAL Blahoš (Muži C)

SLEZSKÝ POHÁR - silnice

Časovka ArcelorMittal -
Tour de Javorový -
Do vrchu Bahenec -
Cena Continentalu Frenštát p.R. -
MR SAC casovka -
Bělské okruhy -

Celkové pořadí -

 

 

REICHEL Sebastian (Muži A)

SLEZSKÝ POHÁR

 

 

 

 

 

 

DOHNALOVÁ Jarka (Ženy)

SLEZSKÝ POHÁR - silnice
Cena Trispolu - 8.m. (Ženy B - 1. m.)
Hora sv.Anny
- 8 m. (Ženy B - 1. m.)
Bohumínská časovka - 8 m.
O cenu Krnova - 6 m. (Ženy B - 2 m.)
Velká cena FM (Mistr.SPAC) - 3 m.

Do vrchu Bahenec (časovka) - 2 m.
Tour de Javorový
- (závod do vrchu) -
MR SAC časovka -
MR SAC silnice -
GP Forman -
Stonavská časovka -


Celkové pořadí - místo (ženy B)
(Vrchař , sprinter , časovka)

 

LANTOVÁ Romana (Ženy)

SLEZSKÝ POHÁR - silnice

Bohumínská časovka -
Hora sv. Anny (Polsko) -
Časovka ArcelorMittal -

Velká cena Lašska -
Do vrchu Bahenec  -
Dohnalův nemoriál -
Mezi ploty -
Velká cena SPAC (etapák) -
MR SAC casovka -
MR SAC silnice -
Memoriál J. Veselého (kriterium) -
Paskovský kriťák -

Celkové pořadí - místo (ženy B)
(Vrchař m., sprinter m., časovka m.)

MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR
Stonavská časovka (mistrovství kraje) -

JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc -
Buldočí časovka -
Vidnava -

DANĚČKOVÁ Romana (Ženy)

SLEZSKÝ POHÁR - silnice -

Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) -
Bohumínská časovka -
Velká cena Lašska -
Do vrchu Bahenec  -
Cena Continentalu Frenštát p.R. -
Tour de Javorový - (závod do vrchu) -
Dohnalův nemoriál -
Mezi ploty -
Velká cena SPAC (etapák) -
GP Forman -
Stonavská časovka -
Memoriál J. Veselého (kriterium) -
Paskovský kriťák -
Bělské okruhy -

Celkové pořadí - místo (ženy A)
(Vrchař m., sprinterm., časovka m.)

MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR
O cenu města Petřvald -

LANTOVÁ Romana ml.

SLEZSKÝ POHÁR - silnice - kat.Ženy A
Cena Trispolu -
Olšovské okruhy -
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) -
Ustroň (Polsko) - DNF
Bohumínská časovka -
O cenu Krnova -
Hora sv. Anny (Polsko) -
Velká cena Lašska -
Do vrchu Bahenec  -
Dohnalův nemoriál -
Mezi ploty -
Velká cena SPAC (etapák) -
MR SAC casovka -
Stonavská časovka -
Memoriál J. Veselého (kriterium) -
Paskovský kriťák -

Celkové pořadí - místo (ženy A)
(Vrchař , sprinter m., časovka m.)


MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR - silnice
Stonavská časovka (mistrovství kraje) -
Do vrchu Bahenec  -
Petřvald -

Celkové pořadí - . místo JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc -
Buldočí časovka -
Vidnava -

 

-----------------------------------------

DRUŽSTVA:

SLEZSKÝ POHÁR -

MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR:
- Družstvo juniorek a juniorů -
- Družstvo žáků -

-------------------------------------

MTB

ŠVIHEL Mirek (kat 30+) - MTB

12-hod Podlesí-Lavky: 4.m, 23 kol / 216 km / 5200 v.m.
Porubajk: 31.m, 68 km / 1200 v.m.
Author Šela Maraton: 60.m, 97 km / 2300 v.m.
Silesia Bike Maraton: 14.m, 90 km / 2200 v.m.
Beskidy MTB Trophy: 47.m, 4 denni etapák, 311 km / 10600 v.m.
OBR Drásal: 39.m, 183 km / 4700 v.m.
Salzkammergut Trophy: nedokončil, pouze 180 km z celkových 211 km / 7200 v.m.

ŠVIHELOVÁ Kateřina
12-hod Podlesi lavky: 4.m (ženy do 40), 10 kol / 94 km / 2200 v.m.

TRIATLON

ROMÁNKOVÁ Anna (1956)

 

 

 

 

 

ROMÁNEK Zdeněk (1945)

 

MLÁDEŽ

ULMAN Josef (kat. B)

MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR
Stonavská časovka (mistrovství kraje) -
Petřvald -

JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc -

Buldočí časovka -
Vidnava -

BABY SPAC
GP Forman -

 

 

STŘÍŽ Matyáš (kat. B)

MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR
Stonavská časovka (mistrovství kraje) -

JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc -

Buldočí časovka -

BABY SPAC
GP Forman -
Paskovský kriťák -

ŠPOK
Buldočí časovka -

BABY SPAC
GP Forman -

ADÁMEK Martin

Oderský pohár
- Šumperk - 6.m.
- Rýmařov - 5.m.
- Bílovec - 3. m.
- Jeseník - 3.m.

Kritérium Pakov - 2. m.

Jesenický šnek - celkové 1. místo

KRESTA Vojtěch
Oderský pohár
- Šumperk - 9.m.
- Rýmařov - 11.m.
- Bílovec - 7. m.
- Jeseník - 7.m.

Kritérium Pakov - 6. m.
O cenu Rapotína MTB - 3.m.

Jesenický šnek - celkové 2. místo

ŠVIHELOVÁ Michaela
Dětský Author Šela Maraton: 11.m (holky 11 let), 10 km

ŠVIHELOVÁ Viktorie
12-hod Podlesí-Lavky: 4.m (holky + kluci do 15 let dohromady), 10 kol, / 94 km / 2200 v.m.
Author Šela Maraton: 3.m (starší žačky), 26 km / 670 v.m.


LANTOVÁ Zuzana - žačka
JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc -
Buldočí časovka -

BABY SPAC
GP Forman -
Memoriál J. Veselého (kriterium) -
Paskovský kriťák -