KALENDÁŘ

  POČÍTADLA
TOPlist

ÚČAST NA ZÁVODECH V ROCE 2016

Účast na závodech v roce 2015 zde...,2014 zde..., 2013 - zde...
2012 Zde..., 2011 Zde.., 2010 Zde..., 2009 Zde..., 2008 Zde..., 2007 Zde...

Celkové výsledky Slezského poháru 2017
3. místo Pavel Daněček (Muži E)
4. místo Jaroslava Dohnalová (Ženy B)
5. místo Dominik Mazur (Junioři)
5. místo Romana Lantová ml. (Ženy A)
6. místo Romana Lantová st. (Ženy B)
27. místo Blahoš Dohnal (Muži C)
30. místo Daniel Rychta (Muži D)

Ve vrchařské soutěži
1. místo Jaroslava Dohnalová (Ženy)
4. Pavel Daněček (muži E)
4. místo Dominik Mazur (Junioři)

Nejlepší časovkář
3. místo Pavel Daněček (Muži E)
4. místo Dominik Mazur (Junioři)
6. místo Jaroslava Dohnalová (Ženy)
7. místo Romana Lantová ml. (Ženy)
8. místo Romana Lantová st. (Ženy)

V pořadí družstev jsme skončili 11 místě z 24 družstev

 


DANĚČEK Pavel

SLEZSKÝ POHÁR

 

 

 

 

DOHNAL Blahoš (Muži C)

SLEZSKÝ POHÁR

 

¨

 

 

REICHEL Sebastian (Muži A)


 

 

 

 

 

 

DOHNALOVÁ Jarka (Ženy)

SLEZSKÝ POHÁR




 

LANTOVÁ Romana (Ženy)

SLEZSKÝ POHÁR

 

 

 

 

LANTOVÁ Romana ml.

SLEZSKÝ POHÁR

 

 

 

-------------------------------------

MTB

ŠVIHEL Mirek (kat M40) - MTB
Porubajk (68km/1200m): 18. v kat.
Silesia bike maraton (93km / 2000m): 35. v kat.
Rallye Sudety (117km/3300m): 79. v kat.
Hrouzovka (15km): 3. abs. :)

ŠVIHELOVÁ Kateřina
Silesia bike maraton (55km/1200m): 12. v kat.

MLÁDEŽ

STŘÍŽ Matyáš
Moravskoslezský pohár mládeže - celkové 1.místo
BABY SPAC - celkové 5. místo

Mistrovství kraje (Stonava) - 1. místo
Krnovský cyklokros - 2. místo

ULMAN Josef
Moravskoslezský pohár mládeže - celkové 7.místo
BABY SPAC - celkové 17. místo

DAŇKOVÁ Adina
Krnovský cyklokros - 3. místo
Hrouzovka - 2. místo

DANĚK Dominik
Krnovský cyklokros - 5. místo

LANTOVÁ Zuzana
Moravskoslezský pohár mládeže - celkové 5.místo
BABY SPAC - celkové 6. místo

Hrouzovka - 7. místo

ZÁVIŠ Oliver
Krnovský cyklokros - 8. místo

ŠVIHELOVÁ Michaela
Porubajk (10km): 13. v kat.
Author Sela maraton (28km/850m): 3. v kat.

ŠVIHELOVÁ Viktorie
Porubajk (10km): 7. v kat.
Author Sela maraton (28km/850m): 4. v kat.

 


3