KALENDÁŘ

  POČÍTADLA
TOPlist

ÚČAST NA ZÁVODECH V ROCE 2015

Účast na závodech v roce 2014 zde..., 2013 - zde...
2012 Zde..., 2011 Zde.., 2010 Zde..., 2009 Zde..., 2008 Zde..., 2007 Zde...

 

Fotogalerie: http://cpvkrnov.rajce.idnes.cz

PETŘÍK Zdeněk (Muži B)
SLEZSKÝ POHÁR
Cena Trispolu -
9 m.
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 16 m.
Do vrchu Bahenec -
Memoriál A.Dohnala -
Moktolazecká 60 -
Tour de Čupek -

JESENICKÝ ŠNEK (Muži B)
Vidnavské okruhy -
Časovka na 11tku -
Šumná jízda -
Buldočí časovka - 3 m.
Vidnavské okruhy II -
O cenu Rapotína -
Okolo Vápenné -
Zlatohorská Magistrála -

MTB Odřivousův pohár -
MTB Cross Boar (Slezská Harta) -
ČAS-OFF-KA na Šerák -
Zlatohorská časovka -
Hornolipovská pětadvacítka -

OSTATNÍ
Železný Drak - 6
Moravský Bike Maraton 80km -
CMT Okolo Zlína -

DAŇHEL Mojmír

SLEZSKÝ POHÁR
Cena Trispolu -
13 m.
Olšovské okruhy - 8 m.
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 16 m.
Ustroň (Polsko) - 8 m.
Bohumínská časovka - 2 m.
O cenu Krnova - 4 m.
Hora sv. Anny (Polsko) - DNF (řetěz)
Časovka ArcelorMittal - 5 m.
Velká cena Lašska - 5 m.
Do vrchu Bahenec - 8 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 11 m.
Tour de Javorový - (závod do vrchu) - 5 m.
Memoriál A.Dohnala -
Moktolazecká 60 -
Tour de Čupek -

 

DANĚČEK Pavel

SLEZSKÝ POHÁR
Cena Trispolu -
2. m.
Olšovské okruhy - 2. m.
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 16 m.
Ustroň (Polsko) - 1 m.
Bohumínská časovka - 4 m.
O cenu Krnova - 3 m.
Hora sv. Anny (Polsko) - 1 m.
Velká cena Lašska - 3 m.
Do vrchu Bahenec - 2 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 2 m.
Tour de Javorový - (závod do vrchu) - 2 m.
Memoriál A.Dohnala -
Moktolazecká 60 -
Tour de Čupek -

HALADUS Szymon (Junior)

SLEZSKÝ POHÁR
Cena Trispolu -
6. m.
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 24 m.
Ustroň (Polsko) - 2 m.
Bohumínská časovka - 1 m.
O cenu Krnova - 5 m.
Hora sv. Anny (Polsko) - 5 m.
Časovka ArcelorMittal - 2 m.
Velká cena Lašska - 1 m.
Do vrchu Bahenec - 3 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 8 m.
Tour de Javorový - (závod do vrchu) - 5 m.
Memoriál A.Dohnala -
Moktolazecká 60 -
Tour de Čupek -

 

DOHNAL Blahoš (Muži C)

SLEZSKÝ POHÁR - silnice

Časovka ArcelorMittal - 23 m.
Tour de Javorový - (závod do vrchu)
Do vrchu Bahenec - 12 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 13 m.

 

 

 

 

REICHEL Sebastian (Muži A)

SLEZSKÝ POHÁR
Stonavská časovka -

Mokrolazecka 60. -
Do vrchu Bahenec  -
Bělské okruhy-
Velká cena Lašska -
Tour de Čupek -

 

 

 

 

 

 

DOHNALOVÁ Jarka (Ženy)

SLEZSKÝ POHÁR - silnice
Cena Trispolu - 6. m.
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 24 m.
O cenu Krnova - 4 m.
Časovka ArcelorMittal -
2 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 3 m.
Tour de Javorový - (závod do vrchu) - 1 m. (ženy B)
Tour de Čupek -

Celkové pořadí -

 

 

LANTOVÁ Romana (Ženy)

SLEZSKÝ POHÁR - silnice

Bohumínská časovka - 8 m.
Hora sv. Anny (Polsko) - 4 m. (ženy B)
Časovka ArcelorMittal -
8 m.
Velká cena Lašska - 10 m.
Do vrchu Bahenec  - 6 m.
Velká cena SPAC (etapový závod) -
MR SAC ČR - Lenora -
MR SAC ČR časovka - Lenora -
Grand Prix Forman -
Stonavská časovka -
Mokrolazecka 60. -
Do vrchu Bahenec  -
Javorový -
Memorial J.Veseleho-kriterium -
Paskov kriterium -
Bělské okruhy-
Velká cena Lašska -
Tour de Čupek -

Celkové pořadí -

MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR
Stonavská časovka (mistrovství kraje) - 3 m.
Do vrchu Bahenec  - 5 m.

JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc - 2 m. (Ženy B)
Buldočí časovka - 2 m. (Ženy B)

DANĚČKOVÁ Romana (Ženy)

SLEZSKÝ POHÁR - silnice -

Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 24 m.
Bohumínská časovka - 3 m.
Velká cena Lašska - 3 m.
Do vrchu Bahenec  - 2 m.
Cena Continentalu Frenštát p.R. - 7 m.
Tour de Javorový - (závod do vrchu) - 2 m. (ženy B)

 

 

 

 

 

LANTOVÁ Romana ml. (juniorka)

SLEZSKÝ POHÁR - silnice - kat.Ženy A
Cena Trispolu - DNF (přetržený řetěz)
Olšovské okruhy - 2. m.
Memoriál J.Ferdyna (časovka družstev) - 24 m.
Ustroň (Polsko) - DNF
Bohumínská časovka - 4 m.
O cenu Krnova - 10 m.
Hora sv. Anny (Polsko) - 7 m.
Velká cena Lašska - 11 m.
Do vrchu Bahenec  - 5 m.
Velká cena SPAC (etapový závod) -
MR SAC ČR - Lenora -
MR SAC ČR časovka - Lenora -
Grand Prix Forman -
Stonavská časovka -
Mokrolazecka 60. -
Stará Ves - mezi ploty - kritérium -
Memorial J.Veseleho-kriterium -
Paskov kriterium -
Bělské okruhy-
Tour de Čupek -

Celkové pořadí -

MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR - silnice - Juniorka
Stonavská časovka (mistrovství kraje) - 1 m.
Do vrchu Bahenec  - 1 m.

JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc - 1 m. (Ženy A)
Buldočí časovka - 2 m. (Ženy A)

 

ŠTEFELA Jan - (st.žák)

SLEZSKÝ POHÁR - silnice
Do vrchu Bahenec  -
2 m.
O cenu Krnova - 3 m.
Tour de Sádek -

Stonavská časovka -
Javorový -
Grand Prix Forman -
Stará Ves - mezi ploty - kritérium -

Celkové pořadí -

MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR - silnice - st.žáci
Stonavská časovka (mistrovství kraje) - 5 m.
Do vrchu Bahenec  - 2 m.

 

MTB

ŠVIHEL Mirek (kat 30+) - MTB
12-hodinovka Podlesi-Lavkywww.x-sports.cz
Kvůli padu jsem skončil už po 9:15 hod, 186 km/4400 m: 17. abs / 10. M40

Poruba bajk
68 km: 80.abs / v kat. M40 20.místo

Author ŠELA marathon www.selasport.cz
(po fatalni závadě řazení na 20.km): 268. abs / 57. v kat. M40

Kouty maraton České spořitelny
51 km / 1550 m

Silesia Merida maraton: silesia.opava.cz
93 km: 46. abs / 12.m. v kat. M40

Slezská Harta Cross Boarwww.slezskaharta.eu
69 km / 1460 m.

Bělkovický řetězwww.kolarnastore.eu
42 km / 1470 m.,

Beskidy MTB Trophywww.mtbtrophy.com - 4 denní etapový MTB závod
celkem 300 km / 11000 m.,

OBR Drásal, 175 km / 5100 v.m.,

 

TRIATLON

 

ROMÁNKOVÁ Anna (1956)
1. 5. 2014 – MÁJOVÝ BĚH OKOLO NEZMARU, Dolní Benešov –
31. 5. 2014 – InSPORT Line TRIATLON CUP HRANICE
9. 8. 2014 – HOSTĚRADSKÝ TRIATLON

KEPÁK JIHOMORAVSKÁ TRIATLONOVÁ LIGA (sezona 2014) –

 

 

 

 

 

WILSON Alena (1977)

WILSON Brian (1968)

ROMÁNEK Zdeněk (1945)

 

 

 

 

 

PŘÍPRAVKA

ULMAN Josef (kat. B)

MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR
Stonavská časovka (mistrovství kraje) - 7 m.

JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc - 4 m.

Buldočí časovka - 6 m.

 

 

 

 

 

 

 

STŘÍŽ Matyáš (kat. B)

MORAVSKOSLEZSKÝ POHÁR
Stonavská časovka (mistrovství kraje) - 5 m.

JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc - 3 m.

Buldočí časovka - 4 m.

 

 

 

 

ULMAN Jakub (kat. C)
seriál VRBENSKÝ DRÁČEK
27.4 -
3.5. -

Krnovské dětské závody -

 

WYSOGLAD Štěpán
Krnovské kritérium -

STŘÍŽ Tomáš
Krnovské dětské závody -

ŠVIHELOVÁ Michaela
Krnovské dětské závody -

ŠPOK

Buldočí časovka - 3 m.

 

 

 

 

 

 

LANTOVÁ Zuzana - žačka
JESENICKÝ ŠNEK
Kritérium Olomouc - 4 m.
Buldočí časovka - 9 m.