REICHEL
Sebastian (Muži
A)
SLEZSKÝ
POHÁR
Cena Trispolu - 10. místo
Časovka ArcelorMittal - 14. místo
O cenu Krnova - 29. místo
Grand Prix Forman - 30. místo
Mokrolezecká 60 - 5. místo
Velká cena Lašska - 20. místo
Pasťovský kriťák - 7. místo
Bělské okruhy- 15. místo
CYKLOKROS - ODERSKÝ POHÁR
Krnov - 7. místo
DOHNAL
Blahoš (Muži C)
SLEZSKÝ POHÁR - silnice
Časovka
ArcelorMittal - 17. místo
O
cenu Krnova - 28. místo
Memoriál J.Ferdyna - 18. místo
Tour
de Sádek - 14. místo
O
Cenu Continentalu Frenštát p.R. - 19. místo
Tour de Javorový - 17. místo (závod
do vrchu)
Memoriál
A.Dohnala - 22. místo
Do vrchu Bahenec - 15. místo
Mistrovství
ČR amatérů Dobrovice
- časovka 44. místo
KUBIČÍK
Filip (Junior)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena Trispolu - 6. místo
O cenu Krnova - 13. místo
Memoriál J.Ferdyna - 6. místo
Tour de Sádek - 2. místo
Velkopolomské okruhy - 5. místo
Tour de Javorový - 2. místo
(závod do vrchu)
Memoriál A.Dohnala - 2. místo
- MISTR SLEZSKÉHO POHÁRU
Mezi Ploty, Stará Ves n.O. - 11. místo
(kritérium)
Grand Prix Forman - 3. místo
Stonavská časovka - 2. místo
Mokrolezecká 60 - 2. místo
Velká cena Lašska - 2. místo
Pasťovský kriťák - 5. místo
Bělské okruhy- 4. místo
Do vrchu Bahenec - 4. místo (2.místo přeborník do vrchu MSK)
Celkově ve Slezském poháru: celkově 1., vrchař 1. časovkář 6.
JESENICKÝ
ŠNEK - silnice
Časovka na Skřítek - 1. místo
Vidnavské okruhy II - 7.místo
Mistrovství
ČR amatérů Dobrovice
- časovka 3. místo
- silnice 6. místo
KRAJSKÝ
PŘEBOR - silnice
Stonava (časovka) - 5. místo
CYKLOKROS - ODERSKÝ POHÁR
Vrbno p.P.
- 4. místo
Krnov - 4. místo
Jeseník - 6. místo
Rýmařov - 6. místo
DOHNALOVÁ
Jarka (Ženy B)
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena Trispolu - 3. místo
Časovka ArcelorMittal - 2. místo
O cenu Krnova - 3. místo
Memoriál J.Ferdyna - 4. místo
Tour de Sádek - 3. místo
Velkopolomské okruhy - 4. místo
O Cenu Continentalu Frenštát p.R. - 1. místo
Tour de Javorový - 2. místo
Memoriál A.Dohnala - 3. místo
3. místo v mistrovství SPACU (Slezský pohár)
Grand Prix Forman - 2. místo
Stonavská časovka - 2. místo
Velká cena Lašska - 3. místo
Do vrchu Bahenec - 1. místo
Celkově ve Slezském poháru: celkově 3., vrchař 1. časovkář 1.
Mistrovství
ČR amatérů Dobrovice
- časovka 19. místo
- silnice - 12. místo
LANTOVÁ
Romana (Ženy
B)
Okolo Hukvald - časovka dvojic (s R.Lantovou ml.) - 1. místo
Beskyd
tour - silniční maratón - 3. místo
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena Trispolu - 5. místo
Časovka ArcelorMittal - 6. místo
O cenu Krnova - 6. místo
Memoriál J.Ferdyna - 1. místo
Tour de Sádek - 4. místo
Velkopolomské okruhy - 5. místo
O Cenu Continentalu Frenštát p.R. - 3. místo
Tour de Javorový - 4. místo (závod
do vrchu)
Memoriál A.Dohnala - 5. místo
Mezi Ploty, Stará Ves n.O. - 4.
místo (kritérium)
Grand Prix Forman - 5. místo
Velká cena Lašska - 5. místo
Pasťovský kriťák - 4. místo
Do vrchu Bahenec - 4. místo
Celkově ve Slezském poháru: celkově 4., vrchař 2. časovkář 6.
Mistrovství
ČR amatérů Dobrovice
- časovka 14. místo
- silnice - 10. místo
JESENICKÝ
ŠNEK - silnice
Vidnavské okruhy - 8. místo
Časovka na Skřítek - 5. místo
KRAJSKÝ PŘEBOR - silnice
Hranice Olšovecké okruhy - 5. místo
O pohár starosty města Orlová
- 11. místo
Stonava (časovka) - 6. místo
O cenu města Petřvald - 8. místo
Farma tour Hlubočec - 3. místo
LANTOVÁ
Romana ml. (kadetka)
Okolo Hukvald- časovka dvojic (s R.Lantovou st.) - 1. místo
Beskyd
tour - silniční maratón - 7. místo
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice - kat.Ženy A
Časovka ArcelorMittal - 6. místo
O
cenu Krnova - 10. místo
Memoriál J.Ferdyna - 3. místo
Tour
de Sádek - 4. místo
O
Cenu Continentalu Frenštát p.R. - 8. místo
Tour
de Javorový - 7. místo ( závod do vrchu)
Mezi Ploty, Stará Ves n.O. - 13. místo
(3 místo v kadetkách, -kritérium)
Grand Prix Forman - 6. místo
Velká cena Lašska - 8.místo
Pasťovský kriťák - 5. místo
Bělské okruhy- 4. místo
Do vrchu Bahenec - 3. místo
JESENICKÝ ŠNEK - silnice - kat.Ženy
A
Vidnavské okruhy - 4. místo
Časovka na Skřítek - 3. místo
Mistrovství
ČR amatérů Dobrovice
- časovka 8. místo
- silnice - 7. místo
KRAJSKÝ PŘEBOR - silnice
- kadetka
Hranice, Olšovecké okruhy - 4. místo
O Pohár starosty Orlové - 4. místo
Stonava (časovka) - 2. místo
O cenu města Petřvald - 3. místo
LANTOVÁ
Michaela (Muži B)
Velká cena Lašska - 5.místo
MITUROVÁ
Alžběta - žačka
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena
Trispolu -2 . místo
O
cenu Krnova - 2. místo
Tour
de Sádek - 1. místo
Grand Prix Forman - 3. místo
Do vrchu Bahenec - 2. místo
JESENICKÝ
ŠNEK - silnice
Vidnavské okruhy - 2. místo
Časovka na Skřítek - 2. místo
KRAJSKÝ PŘEBOR - silnice
Hranice Olšovecké okruhy - 4. místo
O pohár starosty města Orlová - 6. místo (defekt)
Stonava (časovka) - 4. místo
O cenu města Petřvald - 7. místo
CYKLOKROS - ODERSKÝ POHÁR
Krnov - 3. místo Hrouzovka- MTB - 2. místo
ŠTEFELA
Jan - ml.žák
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena
Trispolu - 4. místo
O
cenu Krnova - 9. místo
Tour
de Sádek - 6. místo
Tour
de Javorový - 1. místo (závod do vrchu)
Mezi Ploty, Stará Ves n.O. - 1. místo (kritérium)
Grand Prix Forman - 1. místo
Do vrchu Bahenec - 1. místo
JESENICKÝ
ŠNEK - silnice - ml.žák
Vidnavské okruhy - 8. místo
Časovka na Skřítek - 2. místo
Vidnavské okruhy II - 7.místo
KRAJSKÝ PŘEBOR - silnice - ml.žák
Hranice Olšovecké okruhy - 3. místo
O pohár starosty města Orlová - 2.místo
CYKLOKROS - ODERSKÝ POHÁR
Vrbno p.P.- 4. místo
Krnov - 6. místo
Jeseník - 6. místo
HRADEČNÝ
Jan - st.žák
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
Cena
Trispolu - 7. místo
O
cenu Krnova - 8. místo
Tour
de Sádek - 3. místo
Tour
de Javorový - 5. místo (závod do vrchu)
Mezi Ploty, Stará Ves n.O. - 10. místo (kritérium)
JESENICKÝ
ŠNEK - silnice - st. žák
Vidnavské okruhy - 6. místo
Časovka na Skřítek - 3. místo
Vidnavské okruhy II - 6.místo
KRAJSKÝ PŘEBOR - silnice - st.žák
Hranice - DNF
O pohár starosty města Orlová - 7.místo
Stonava (časovka) - 6. místo
O cenu města Petřvald - 7. místo
CYKLOKROS - ODERSKÝ POHÁR
Vrbno p.P.- 6. místo
Krnov - 8. místo
Jeseník - 7. místo
Rýmařov - 8 .místo
Hrouzovka - MTB - 7. místo (závod bez kategorií)
KRAJSKÁ SOUTĚŽ po 8. závodech
Štefela Jan (ml.žák) - 1.místo
Hradečný Jan (st.žák) - 3. místo
Kubičík Filip (junior) - 5. místo
Miturová Alžběta (žákyně) - 1. místo
Lantová Romana ml. (kadetka) - 3. místo
ŠVIHEL Mirek (kat
30+) - MTB
Porubajk, Ostrava (bývalý
Škodabike)
68km/1150 m.: 76.abs, 37. v kategorii
Author
ŠELA marathon 4.5.2013 www.selasport.cz
95km/2070
m.: 230.abs, v kategorii 88. místo
Silesia
Merida maraton: silesia.opava.cz
93km/2000 m.: 62.abs, 26. v kategorii
Beskidy
MTB Trophy: Istebna PL, www.mtbtrophy.com
celkem 4 etapy, 275km/9000 m.: 120.abs, 46. v kategorii
Rallye Sudety - 115km/3150m - 91. abs/49. v kat DM30
PAJKOŠOVÁ
Věra (1991)
- ACLOVITALISLOOP (Groningen, Holandsko)
– 1. místo (běh 3,5km) – 15.4.2013
- NACHT VAN GRONINGEN (Groningen, Holandsko)
– 10. místo (běh půlmaratón 21km) – 9.5.2013
- GASTERRA LADIESRUN (Groningen, Holandsko)
– 7. místo (9.6.2013)
- ALBRECHTICKÝ SPRINT TRIATLON
– 1. místo (silniční triatlon) – 29.6.2013
- XTERRA DAVIDŮV MLÝN (easy)
– 2. místo (terénní triatlon) – 13.7.2013
- MORKOVSKÉ CHLAP
– 5. místo (silniční triatlon) – 20.7.2013
- KRÁLOVSKÝ TRIATLON MAJETÍN
– 6. místo (silniční triatlon) – 3.8.2013
- HOSTĚRADSKÝ TRIATLON
– 2. místo (silniční triatlon) – 10.8.2013
- SPARTAN RACE BOŘETICE 2013 (tým)
– 243. místo – 28.9.2013
- KOBEŘICKÝ PŮLMARATON 2013
– 4. místo v kategorii – 27.10.2013
- Hrouzovka Krnov- běh
- 1. místo - 9.11.2013
ROMÁNKOVÁ
Anna (1956)
- O CENU KRNOVA – slezský pohár
– 8. místo (silniční kolo) – 19.5.2013
- CENA NESS
– 6. místo (běh 2,5km) – 2.7.2013
- XTERRA DAVIDŮV MLÝN (easy)
– 6. místo (terénní triatlon) – 13.7.2013
- MORKOVSKÉ CHLAP
– 6. místo (silniční triatlon) – 20.7.2013
- HOSTĚRADSKÝ TRIATLON
– 3. místo (silniční triatlon) – 10.8.2013
- KEPÁK XTRAIL JEDOVNICE
– 3. místo (terénní triatlon) – 25.8.2013
- 27. KEPÁK Jihomoravská triatlonová liga 2013
– celkové 3. místo
- SPARTAN RACE BOŘETICE 2013 (tým)
– 243. místo – 28.9.2013
- KOBEŘICKÝ PŮLMARATON 2013
– 5. místo v kategorii – 27.10.2013
WILSON
Alena (1977)
- MORKOVSKÉ CHLAP
– 8. místo (silniční triatlon) – 20.7.2013
- KRÁLOVSKÝ TRIATLON MAJETÍN
– 9. místo (silniční triatlon) – 3.8.2013
- KEPÁK XTRAIL JEDOVNICE
– 2. místo (terénní triatlon) – 25.8.2013
WILSON
Brian (1968)
- MORKOVSKÉ CHLAP
– 51. místo (silniční triatlon) – 20.7.2013
- KEPÁK XTRAIL JEDOVNICE
– 8. místo (terénní triatlon) – 25.8.2013
ROMÁNEK Zdeněk (1945)
- KEPÁK XTRAIL JEDOVNICE
– 3. místo (terénní triatlon) – 25.8.2013
ROMÁNEK Jaroslav (1990)
- HERVIS ½ MARATON PRAHA 2013 – čas 1:37:16
(umístění v kategorii 818. z 3698)
- VOLKSWAGEN MARATON PRAHA 2013 - čas 3:36:51
(umístění v kategorii 625. z 2173)
- EPO SURVIVAL 2013 – 25. místo
- 5 BESKYDSKÝCH VRCHOLŮ (extrémní závod dvojic) – 37. místo z 259 týmů
- SPARTAN RACE MONÍNEC 2013 – v absolutním pořadí 149. místo z 2560
- SPARTAN RACE BOŘETICE 2013 (tým) – 243. místo
- Hrouzovka Krnov- běh
- 3. místo - 9.11.2013
ŠTAFETA
KRÁLOVSKÝ TRIATLON MAJETÍN – 9. místo (silniční triatlon) – 3.8.2013
Plavání – JAROSLAV ROMÁNEK
Kolo – DAVID ROMÁNEK
Běh – BRIAN WILSON
LANTOVÁ
Zuzana - žačka
SLEZSKÝ
POHÁR - silnice
O
cenu Krnova - 4.
místo
RYCHTA
Otmar (Muži E)
TIHLAŘÍK
Stanislav
|