LANT
Antonín (1994) (v tomto roce poprvé startuje jako junior)
KRAJSKÝ PŘEBOR Razová - silnice 17.5.09
- časovka - 5. místo
- silniční závod - 6.místo
ZÁVOD
MÍRU NEJMLADŠÍCH (celkově 82.místo)
1.etapa - 88.místo
2.místo - 83.místo
3.místo - 100.místo
4.etapa - 55.místo
ČESKÝ POHÁR
Pičín (11.4.09) časovka 42.místo (u Příbrami)
Pičín (12.4.09) silnice - 61.místo (na začátku závodu spadl)
Brno (19.4.09) silnice - 46.místo (s defektem)
Kopřivnice (22.8.09) silnice-kritérium - 29. místo
O cenu města Petřvald (23.8.09) - 20.místo
Na
kole regionem Kyjovské Slovácko (13.9.) - 48.místo
MLÉČNÝ
ZÁVOD - Mez. závod kadetů v Lounech (etap.závod, 8 zemí)
1.etapa: 51.místo (ze 122 úč.) s defektem
2.etapa: 48. místo (z 108 úč.)
3.etapa: 80 místo (z 108 úč.)
4.etapa: nedojel - defekt
JESENICKÝ ŠNEK www.jesenickysnek.com
Cena Trispolu (26.4.) - silnice - 7.místo FOTO
Buldočí časovka (1.5.) Rapotín - silnice - 3 místo FOTO1,
FOTO2
Kubitárna (24.5) MTB - 14. místo
Velká cena Krnova (30.5.) - silnice - 12. místo
Časovka na Skřítek (6.6.) - silnice - 1. místo FOTO
Tour de Sádek (13.6.) - silnice - 8.místo FOTO
Napříč Jeseníky (14.6.) - silnice - 6. místo FOTO
Jedenáctka - Stará Ves (21.6.) - silnice - 3. místo
Zlatohorská časovka - Zl.Hory (25.7.)
- MTB časovka - 5.místo
Železný Drak - Vrbno p.P. (26.7.) - silnice - 11.místo
Vidnavské okruhy - Vidnava (9.8.) - silnice - 4.
místo
CELKOVĚ
- Silnice - 3.místo (celkové 33.místo)
-
MTB - 14. místo (celkově 134.místo)
ODERSKÝ
POHÁR - cyklokros
LANTOVÁ
Romana ml.
(1997)
ČESKÝ
POHÁR
Brno
(19.4.09) silnice - 3.místo
Kopřivnice
(22.8.09) silnice-kritérium - 2. místo
O
cenu města Petřvald (23.8.09) - 5.místo
Na kole regionem Kyjovské Slovácko (13.9.) - 5.místo
JESENICKÝ
ŠNEK www.jesenickysnek.com
Kubitárna
(24.5) MTB - 3. místo
Časovka
na Skřítek (6.6.) - silnice - 1. místo FOTO
Tour de Sádek (13.6.) - silnice - 1. místo FOTO
Napříč Jeseníky (14.6.) - silnice - 4. místo
FOTO
Temenický Klapušák - Šumperk (11.7) - MTB
- 4.místo
Zlatohorská
časovka - Zl.Hory (25.7.)
- MTB časovka - 3.místo
Železný
Drak - Vrbno p.P. (26.7.) - silnice - 2.místo
Na
Roudný - Valšov (1.8.) - časovka siln. - 1. místo
Vidnavské
okruhy - Vidnava (9.8.) - silnice - 1.
místo
O
cenu Rapotína (16.8.) - MTB - 5. místo
Rallye
Horák Písečná (29.8.) - MTB - 3. místo
Okolo
Vápenné (12.9.) - silnice - 1. místo
CELKOVĚ:
-
silnice -
2.místo v žačkách (celkové 9.místo)
-
MTB - 3. místo (celkově 30.místo)
ODERSKÝ POHÁR
- cyklokros
LANTOVÁ
Zuzana (2006)
Temenický Klapušák - Šumperk (11.7) - MTB - 1. místo
O
cenu Rapotína (16.8.) - 4.místo
LANTOVÁ
Romana (1972)
JESENICKÝ ŠNEK www.jesenickysnek.com
Cena Trispolu (26.4.) - silnice - 5.místo FOTO
Rychlebská 30ka (8.5.) - MTB - 4.místo
Kubitárna (24.5) MTB - 7. místo
Velká cena Krnova (30.5.) - silnice - 9. místo
Časovka na Skřítek (6.6.) - silnice - 4. místo
Tour de Sádek (13.6.) - silnice - 9.místo FOTO
Napříč Jeseníky (14.6.) - silnice - 8. místo FOTO
Jedenáctka - Stará Ves (21.6.) - silnice - 5. místo
Temenický Klapušák - Šumperk (11.7) - MTB
- 2. místo (5.místo celk.mezi ženami)
Zlatohorská časovka - Zl.Hory (25.7.)
- MTB časovka - 3.místo
Na Roudný - Valšov (1.8.) - časovka siln. - 6. místo
Vidnavské okruhy - Vidnava (9.8.) - silnice - 4.
místo
O cenu Rapotína (16.8.) - MTB - 4.místo (10.místo
celk.mezi ženami)
Rallye Horák Písečná (29.8.) - MTB - 4. místo
Okolo Vápenné (12.9.) - silnice - 3. místo
CELKOVĚ
- Silnice - 5.místo v ženách (celkové 18.místo)
-
MTB - 4. místo (celkově 20.místo)
LANT
Antonín (1971)
JESENICKÝ ŠNEK www.jesenickysnek.com
Rychlebská 30ka (8.5.) - MTB - 29.místo (celkově 87.m)
Zlatohorská
časovka - Zl.Hory (25.7.)
- MTB časovka - 13.místo
Na
Roudný - Valšov (1.8.) - časovka siln. - 9. místo
CELKOVÉ
- MTB - 40. místo (celkově 150.místo)
LANTOVÁ
Věra (2000) předžačka
O cenu Rapotína (16.8.) - MTB - 2.místo (12.místo
celk.mezi dívkami)
Rallye Horák Písečná (29.8.) - MTB - 5. místo
CELKOVÉ
- MTB - 15. místo (celkově 140.místo)
LANTOVÁ
Kristýna (2006) - mrňata
O cenu Rapotína (16.8.) - 1.místo
TIHLAŘÍK
Stanislav
Cena Trispolu (26.4.) - silnice - x
Vidnavské okruhy - Vidnava (9.8.) - silnice - 5.
místo
RYCHTA Daniel (muži
C)
JESENICKÝ
ŠNEK www.jesenickysnek.com
Cena
Trispolu (26.4.) - silnice - 2.místo (celkově 29.m) FOTO
Rychlebská 30ka (8.5.) - MTB - 6.místo (celkově 37.m)
RYCHTA Otmar
JESENICKÝ
ŠNEK www.jesenickysnek.com
Rychlebská
30ka (8.5.) - MTB - 7.místo (celkově 65.m)
Napříč
Jeseníky (14.6.) - silnice - 5. místo FOTO
Na
Roudný - Valšov (1.8.) - časovka siln. - 10. místo
O
cenu Rapotína (16.8.) - MTB - 14.místo
CELKOVĚ
- Silnice - 9.místo (celkové 160.místo)
- MTB - 10. místo (celkově 185.místo)
MOTL
Vladimír (1967)
JESENICKÝ ŠNEK www.jesenickysnek.com
Rychlebská 30ka (8.5.) - MTB - 18.místo (celkově 95.m)
ROMÁNKOVÁ
Anna
Velká
cena Krnova (30.5.) - silnice - 14. místo
LANTOVÁ
Eva
Na Roudný - Valšov (1.8.) - časovka siln. - 5. místo
ŠOVČÍKOVÁ Barbora
JESENICKÝ
ŠNEK www.jesenickysnek.com
|